Подільський державний аграрно-технічний університет відсвяткував 95-річчя
Дев’яносто п’яту річницю з дня свого заснування відзначив 22 жовтня один із найбільш потужних вишів не лише Поділля, а й України – Подільський державний аграрно-технічний університет.Подільський державний аграрно-технічний університет відсвяткував 95-річчя
Дев’яносто п’яту річницю з дня свого заснування відзначив 22 жовтня один із найбільш потужних вишів не лише Поділля, а й України – Подільський державний аграрно-технічний університет.
Дев’яносто п’ять років тому Кам’янець-Подільський став шостим містом України після Києва, Львова, Одеси, Харкова та Херсона, де готувалися спеціалісти з вищою сільськогосподарською освітою.
\”Університет завжди готував і сьогодні продовжує готувати висококваліфікованих спеціалістів, а знання, отримані в його стінах дали потужний старт відомим вченим та фахівцям-аграріям. Бажаю Вам подальшого процвітання, високих наукових здобутків та творчих досягнень\”, – зазначив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, поздоровляючи вищий навчальний заклад зі святом.
Відзначили заклад та подякували його викладацько-професорському складу за плідну роботу і гості зі столиці – представник Міністерства аграрної політики України Дудник Тетяна та заступник ген. директора Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу Іщенко Тетяна.
Своїми спогадами про університет поділився почесний ректор Микола Іванович Самокиш, а про сучасні будні, досягнення та перспективи розвитку закладу розповів чинний ректор Володимир Васильович Іванишин. Подякували викладачам за отримані знання у стінах вишу і випускники закладу.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,