Подолян інформують про ризик нелегального працевлаштування

Громадська організація “Есперо” розпочала впровадження Проекту “Легальна зайнятість – перешкода для трудової експлуатації”. Партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з Міграції в Україні, Хмельницька обласна служба зайнятості, Благодійний фонд “Ксена”, Добровільне об’єднання організацій “Ресурсний центр “Вектор розвитку”.

Подолян інформують про ризик нелегального працевлаштуванняГромадська організація “Есперо” розпочала впровадження Проекту “Легальна зайнятість – перешкода для трудової експлуатації” в форматі Інформаційно-просвітницької компанії з попередження торгівлі людьми, а саме трудової експлуатації, для безробітних середнього віку.
Запланована тривалість проекту: 6 місяців — з 15 травня до 15 листопада 2014 року. Проект здійснює свою діяльність за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Партнерами проекту є Представництво Міжнародної організації з Міграції в Україні, Хмельницька обласна служба зайнятості, Благодійний фонд “Ксена”, Добровільне об’єднання організацій “Ресурсний центр “Вектор розвитку”.
У рамках Проекту 10 липня 2014 року в Ізяславському районному центрі зайнятості відбулися семінар-тренінг для безробітних осіб та робоча зустріч із спеціалістами, які проводять заходи з тематики попередження торгівлі людьми.
Подолян інформують про ризик нелегального працевлаштування

Учасники семінар-тренінгу змогли практично опрацювати інформацію щодо успішного легального працевлаштування та самозайнятості, об’єктивно підвищили рівень усвідомлення ризиків нелегальної зайнятості, визначилися із джерелами щодо консультації та суб’єктами, до яких можна звернутися по допомогу як в Україні, так і за кордоном.

Кожен з учасників також отримав методичні та інформаційно-просвітницькі матеріали — конспект учасника, буклети, флаєри, переглянув фрагменти документальних фільмів та соціальних роликів з тематики попередження торгівлі людьми, взяв участь у дискусіях та інтерактивних вправах.
Робоча зустріч із спеціалістами та фахівцями, які проводять заходи з тематики попередження торгівлі людьми, мала на меті обмін досвідом, попереднє обговорення та узгодження можливої уніфікованої комплексної методики роботи з безробітними та іншими цільовими групами у Хмельницькій області.

Були розглянуті такі напрями роботи як підняття рівня обізнаності з питань легального та нелегального працевлаштування, попередження ризиків трудової експлуатації, а також робота державних та недержавних інституцій з надання необхідної допомоги та підтримки постраждалим особам.
Очікуваним результатом реалізації Проекту є зменшення ризиків трудової експлуатації безробітних середнього віку.

Залишити відповідь