Подолян згуртував настільний теніс7-8 грудня 2013 року на базі спортивного комплексу Хмельницької АЕС відбувся традиційний турнір із настільного тенісу «ТОП-Регіон».

В турнірі взяли участь тенісисти із міст Рівного, Хмельницького, Чернівців, Кременця, Кам’янець-Подільського, а також Хмельницької області. Змагалися в різних вікових категоріях, починаючи із десятирічного віку і завершуючи тими, кому за п’ятдесят.Подолян згуртував настільний теніс7-8 грудня 2013 року на базі спортивного комплексу Хмельницької АЕС відбувся традиційний турнір із настільного тенісу «ТОП-Регіон».

В турнірі взяли участь тенісисти із міст Рівного, Хмельницького, Чернівців, Кременця, Кам’янець-Подільського, а також Хмельницької області. Змагалися в різних вікових категоріях, починаючи із десятирічного віку і завершуючи тими, кому за п’ятдесят.
Найактивнішим учасником змагань став найстарший учасник турніру Демко Зіновій із міста Кременець, який змагався у різних вікових категоріях і показав достойні результати. Серед господарів турніру найкращим став Олексій Глазков, працівник енерго-ремонтного підрозділу ВП ХАЕС, який у змаганні з найсильнішими тенісистами регіону виборов четверте місце. Хороші результати показали також Богдан Мороз, працівник служби аналізу безпеки Хмельницької АЕС, та учень восьмого класу ЗОШ №4 Юрій Шминдра. Регіональний турнір із настільного тенісу, який проводиться на базі спортивного комплексу Хмельницької АЕС, проходить щорічно, а рівень підготовки спортсменів та кількість учасників постійно зростає.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього