Подолянам обмежили право на безкоштовне користування нерухомістю
До кінця літа хмельничани мають сплатити податок на нерухомість.Подолянам обмежили право на безкоштовне користування нерухомістю
Сплачувати новий податок необхідно як за житлову нерухомість, так і за нежитлову. Тобто за квартири і будинки, сараї, хліви, літні кухні, вбиральні та погреби.

Відсоток податку обчислюється, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати. Максимум становить 41 гривня за один квадратний метр.

Податок нараховується лише на площу, яка перевищує 60 квадратних метрів для квартир та 120 – для будинків. Додатковий податок в розмірі 25 000 гривень встановлений для квартир, площею понад 300 квадратних метрів і будинків, більших за 500 квадратів.

Окремі категорії осіб звільнені від сплати податків на нерухомість. Це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, які виховуються одинокими матерями. Також не обкладатимуться податком і дитячі будинки сімейного типу та нерухомість у зоні відчуження. Усім решта, площа чиїх квартир, будинків чи інших об’єктів перевищує встановлені законом норми, потрібно сплатити податок до 28 серпня. А тим, хто забариться, буде нараховано штрафні санкції у розмірі від 10 до 20 відсотків від суми податку.

Детальніше – у сюжеті каналу Поділля-центр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього