Подолянам розкажуть, що таке децентралізація,
як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання.Подолянам розкажуть, що таке децентралізація,
Шановні подоляни!
Досі вважаєте, що процес децентралізації обійде Вас стороною? Запевняємо, що це не так. Тож, аби бути готовими до майбутніх адміністративно-територіальних змін, пропонуємо вивчити це питання від «А» до «Я». Для цього 30 вересня о 9.30 год. у великій залі засідань Хмельницького Будинку рад БФ «Зміцнення громад» проводить тренінг у рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації». Його мета – розповісти подолянам, що таке децентралізація, як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання.

Ви матимете унікальну можливість поспілкуватися і поставити запитання Олександру Солонтаю, керівнику програми практичної політики, експерту Інституту Політичної Освіти, а також перейняти досвід діючих голів ОТГ, які вже відчули на собі, що таке децентралізація.

До участі в тренінгу запрошуємо депутатів різних рівнів, сільських голів, представників громадських та благодійних організацій та активістів Волочиського, Летичівського, Деражнянського, Старосинявського, Городоцького, Ярмолинецького і Хмельницького районів*.

Аби стати учасником заходу, заповніть заявку і відправте її на електронну адресу [email protected].

Нагадаємо, що проект «Абетка децентралізації» реалізовується БФ «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії» (National Endowment for Democracy, NED) і діятиме на території Хмельницької області до кінця грудня 2016 року.

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам: (068) 448 95 01, Наталія.

Запрошуємо до плідної співпраці! Вивчаймо абетку децентралізації разом!

*Учасникам, які зареєструються заздалегідь, фонд допоможе дістатися до місця проведення тренінгу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього