"Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами
Позмагатися у хореографічній майстерності до Ужгорода приїхало близько 1200 учасників із 16-ти областей України, а також Угорщини і Словаччини. Більше 40 колективів впродовж трьох днів демонстрували свої творчі здобутки та мистецтво хореографії."Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами
Народний художній колектив України ансамбль танцю “Подолянчик” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (художній керівник – Відмінник освіти України Іван Гуреєв) повернувся переможцем з ІІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу національних культур та народної творчості “ЯСКРАВА КРАЇНА” Закарпаття – 2015”, на якому виборов І, ІІ та два ІІІ місця, та X Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії “Падіюн-Євро-Данс – 2015”, де здобув два других місця, повідомляють на сайті міської ради.
Обидва фестивалі-конкурси відбулися наприкінці жовтня в Ужгороді, проходили на одній сцені – у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Позмагатися у хореографічній майстерності до Ужгорода приїхало близько 1200 учасників із 16-ти областей України, а також Угорщини і Словаччини. Більше 40 колективів впродовж трьох днів демонстрували свої творчі здобутки та мистецтво хореографії.

"Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами "Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами

Оцінювало конкурс компетентне журі, яке визначило кращих із кращих у різних номінаціях. Серед членів професійного журі був Роман Горбач (місто Київ) – хореограф телеканалу СТБ (Україна) і міжнародного телеканалу LBC (місто Бейрут, Ліван), головний хореограф телевізійного шоу «Танцюють всі» та «Star Academy».
Вітаємо колектив “Подолянчика” з яскравою перемогою. Бажаємо творчої наснаги, нових перемог і високих результатів.

"Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами "Подолянчик" повернувся до Хмельницького з перемогами

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього