Подоляни мобілізували до державного бюджету 75 мільйонів гривень
З початку 2015 року від платників податків Хмельниччини до держбюджету надійшло 75 мільйонів гривень військового збору.Подоляни мобілізували до державного бюджету 75 мільйонів гривень
У травні поточного року подоляни мобілізували зі своїх доходів до державного бюджету 16,7 мільйона гривень військового збору. Це на 32 відсотки, або в абсолютних цифрах на 4,1 мільйона гривень перевищило індикативний показник, повідомляють у ДФС України в Хмельницькій області.
Загалом, з початку 2015 року на потреби українського війська з Хмельниччини до бюджету країни надійшло 75,1 мільйона гривень цього стратегічного платежу. Разом з тим із часу запровадження військового збору його сумарна цифра склала 128 мільйонів гривень.
Нагадуємо, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору в бюджет є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти — для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні.
Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.
Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов\’язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.
12 травня 2015 року Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього