Подоляни набракон’єрили майже на 70 тисяч гривень збитку
У порушників вилучено 8 заборонених знарядь лову (сіток, ятерів тощо).Подоляни набракон’єрили майже на 70 тисяч гривень збитку
В період проведення природоохоронної операції «Нерест-2016!» працівниками Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, з метою забезпечення охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у водних об’єктах Хмельницької області проведено 17 рейдових перевірок щодо дотримання правил рибальства та недопущення браконьєрства на водоймах Деражнянського, Хмельницького, Старосинявського, Летичівського, Ізяславського, Камянець – Подільського районів.

Під час проведення спільних рейдів з громадськими інспекторами з охорони довкілля Хмельницької області виявлено 26 порушень природоохоронного законодавства. На поршників складено 19 протоколів про адміністративні правопорушення, 1 матеріал направлено на розгляд до судових органів для прийняття ними відповідних рішень.

Держекоінспекцією України накладено штрафів на загальну суму 2873 гривень та розраховано збитків, завданих державі внаслідок незаконного вилову риби на загальну суму 69 978,54 гривні, повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції області.

У порушників вилучено 8 заборонених знарядь лову (сіток, ятерів тощо).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього