Подоляни – найсильніші люди планети
У США завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією IPF. Збірна України завоювала друге загальнокомандне місце, в її активі 3 золотих, 3 срібних і 5 бронзових нагородПодоляни – найсильніші люди планети
У США завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією IPF. Збірна України завоювала друге загальнокомандне місце, в її активі 3 золотих, 3 срібних і 5 бронзових нагород. Переможцями стали відразу двоє подолян.

У Сполучених Штатах змагалися близько двох сотень богатирів з 30 країн. Вадим Довганюк із Волочиська, чинний чемпіон світу, змагався у ваговій категорії до 105 кілограмів. Спершу українець виконав присідання зі штангою вагою 410 кіло. У жимі лежачи наш силач подужав 320 кілограмів. Таку ж ношу подолянин підняв і в становій тязі. Таким чином сума триборства склала 1050 кілограмів. Це лише на 500 грамів менше, ніж світовий рекорд. Утім, він належить не кому-небудь, а самому Довганюку.

Порадувала і жіноча збірна України. Олена Козлова з Кам’янця-Подільського, яка виступала у вазі до 84-х кілограмів, побила світовий рекорд у присіданні. Її результат – 268 кілограмів. Далі Олена осилила 160 кіло у жимі лежачи. І нарешті, у становій тязі – 242,5 кілограми. Підсумковий результат за сумою трьох вправ – 670,5 кілограмів – і це також новий рекорд світу. Третє «золото» у скарбничку збірної принесла киянка Лариса Соловйова, яка виступала у вазі до 63-х кілограмів. Вона перевершила кілька рекордів планети – звісно, своїх. Результат у сумі склав 638,5 кілограмів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього