Подоляни почали більше цікавитись податковим законодавством і менше скаржитись
За повідомленням відділу реєстрації платників та електронних сервісів Державної фіскальної служби Хмельницької області, у січні –жовтні 2015 року до відомства надійшло 212 письмових звернень громадян, що на 50 звернень менше, ніж за відповідний період 2014 року. Це 203 заяви, 1 пропозиція щодо законодавчих змін та 8 скарг.Подоляни почали більше цікавитись податковим законодавством і менше скаржитись
За повідомленням відділу реєстрації платників та електронних сервісів Державної фіскальної служби Хмельницької області, у січні –жовтні 2015 року до відомства надійшло 212 письмових звернень громадян, що на 50 звернень менше, ніж за відповідний період 2014 року. Це 203 заяви, 1 пропозиція щодо законодавчих змін та 8 скарг.
Найбільше письмових звернень надійшло в ДПІ у місті Хмельницькому – 61 звернення, Кам’янець –Подільську ОДПІ – 40 та в Шепетівську ОДПІ – 12 звернень громадян.
Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків деякими платниками та внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремими платників.
На особливому контролі перебували звернення 3 дітей війни та 1 звернення від інваліда ІІІ групи до Кам‘янець-Подільської податкової інспекції та 1 звернення від ветерана праці до ДПІ у місті Хмельницькому.
Як зазначають фахівці фіскальної служби, відповіді на звернення надані у встановлені законом терміни. Показово, що порівняно з минулим роком кількість скарг зменшилась вдвічі.
Так4ож до органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 11 колективних звернень від 39 громадян, в цілому це на 9 звернень менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше колективних звернень розглядалось у Кам’янець-Подільській ОДПІ та ДПІ у місті Хмельницькому, підняті у них питання вирішені згідно чинного законодавства.
«Попри те, що на сьогодні Державною фіскальною службою запроваджено 14 електронних сервісів, які дають можливість платникам податків цілодобово та в інтерактивному форматі отримувати потрібну інформацію, традиційні письмові звернення не втратили своєї актуальності. Зрозуміло, що люди прагнуть оперативного і якісного вирішення назрілих проблем, і свою чергу фахівці ДФС налаштовані саме вирішення поставлених питань у законодавчому полі, якісно і у встановлені терміни, адже це одна із частин налагодженого діалогу з платниками податків», – зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього