Подоляни поспілкувались з губернатором
Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний відповідав на питання громадян на черговій прямій телефонній лінії «Запитай у влади».Подоляни поспілкувались з губернатором
Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний відповідав на питання громадян на черговій прямій телефонній лінії «Запитай у влади».

Подоляни в чергове телефоном розповідали очільнику області про своє нелегке життя. Усього за годину ефіру – близько десятка дозвонювачів.

Дехто прохав голову адміністрації вплинути на комунальні незручності, такі як збої в електропостачанні, чи то холодні батареї.

Як повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний, у Верховній Раді уже готують законопроект, в якому передбачено не 200, а 400 кубічних метрів газу на сезон за пільговою ціною. Очільник області зауважив, якщо проект закону підтримають депутати, можна забезпечити паливом основні потреби громадян, проте подоляни в першу чергу мають вжити заходів із енергозбереження і працювати над модернізацією систем опалення.

“Зекономити на опаленні подолянам допоможуть субсидії, держані програми відшкодування частини суми кредиту на утеплення житла та модернізацію опалювальних систем. В області уже 3200 осіб узяли такі кредити в банку, – зазначив Михайло Загородний. – Збільшення ліміту дешевого газу було б дуже актуальним, але ця квота має бути на рік-два, щоб встигнути за цей час утеплити помешкання”.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту