Подоляни сплатили до місцевого бюджету понад 10 мільйонів гривень податку на нерухомість
За дев`ять місяців поточного року до бюджету Хмельниччини зібрано 10,8 мільйона гривень на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Виконання індикативного показника складає 116,5 відсотка.Подоляни сплатили до місцевого бюджету понад 10 мільйонів гривень податку на нерухомість
За дев`ять місяців поточного року до бюджету Хмельниччини зібрано 10,8 мільйона гривень на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Виконання індикативного показника складає 116,5 відсотка.

Нагадаємо, що Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

З 1 квітня 2014 року для нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, базою оподаткування визначено загальну площу об’єкта оподаткування.

Крім того, Законом 71 доповнено перелік об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які не є об’єктом оподаткування. Зокрема, це об‘єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, житлова і нежитлова нерухомість, що розташована у зонах відчуження, будівлі дитинячих будинків сімейного типу, гуртожитки, об‘єкти житлової нерухомості, що належать дітям-сиротам, об‘єкти нерухомості, які перебувають у власності релігійних організацій та організацій інвалідів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього