Подоляни віддали на потреби Української армії 112 мільйонів гривень
За даними управління податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області протягом півріччя з доходів подолян протягом півріччя до бюджету надійшло 112,3 мільйона гривень військового збору.Подоляни віддали на потреби Української армії 112 мільйонів гривень
За даними управління податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області протягом півріччя з доходів подолян протягом півріччя до бюджету надійшло 112,3 мільйона гривень військового збору.

У порівнянні з відповідним періодом 2015 року це більше на 34 відсотки, адже тоді краяни спрямували до державної казни 83,7 мільйона гривень цього платежу. В цілому з серпня 2014 року, коли було впроваджено сплату військового збору, Хмельниччина віддала на зміцнення обороноздатності України 354 мільйони гривень.

«Військовий збір – це той платіж, який адмініструється якісно і чітко, й сплачується сумлінно, адже ці кошти безпосередньо призначені на потреби оборони країни. Очевидно, що на підвищення рівня надходжень цього «патріотичного податку» також вплинули активні заходи, які проводяться на Хмельниччині з детінізації економіки, зокрема, з легалізації трудової зайнятості, а також підвищення рівня мінімальної заробітної плати», – зауважив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Посадовець також нагадав, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір за ставкою 1,5 відсотка сплачується з усіх доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

Не є платниками військового збору громадяни, які отримують пенсію у розмірі нижче десяти розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року (у 2016 році – 10740 грн.) та платники, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Також військовим збором не оподатковуються доходи, визначені ст. 165 Податкового кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього