Подоляни внесли у зміцнення обороноздатності України понад 200 мільйонів гривень
З часу введення військового збору платники податків Хмельниччини перерахували з власних доходів 201,5 мільйона гривень.Подоляни внесли у зміцнення обороноздатності України понад 200 мільйонів гривень
З часу введення військового збору платники податків Хмельниччини перерахували з власних доходів 201,5 мільйона гривень.
Протягом січня-жовтня поточного року у Хмельницькій області на фінансування Збройних сил України від подолян надійшло 148,6 мільйона гривень військового збору. Це на 16 мільйонів гривень, або на 11 відсотків більше від очікуваних показників. Зокрема, військовий збір за жовтень склав 17 мільйонів гривень, повідомляють на сайті фіскальної служби.
«Якщо минулого року щомісячно до бюджету надходило 10-12 мільйонів гривень військового збору, то у цьому році відрахування на потреби Збройних сил України зросли до 17 мільйонів гривень. Зрозуміло, що важлива кожна гривня, яка у вигляді військового збору з доходів громадян, йде на підтримку миру в Україні. Нагадаю, що на теренах Хмельниччини сплата цього патріотичного податку з легкої руки журналістів отримала відповідний девіз «Хочеш відстояти мир – сплачуй військовий збір!», – наголосив керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.
У фіскальній службі Хмельниччини нагадують, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відтак, сплачують військовий податок із заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які отримує платник у зв’язку з трудовими відносинами.
Натомість, починаючи з 11 червня громадяни, які здійснюють купівлю чи продаж іноземної валюти не є платниками військового збору. Адже з цієї дати набрав чинності Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який Верховна Рада прийняла ще 12 травня.
Також з 9 липня 2015 року набрав чинності Закон № 548-VIII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції». Він передбачає, що тимчасово, на період проведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього