Подоляни взялись за енергозбереження
В Україні всерйоз почали реалізовувати різноманітні програми енергозбереження – лише через напруженні стосунки з головним постачальником газуПодоляни взялись за енергозбереження
11 листопада відзначали міжнародний день енергозбереження. У світі цим питанням переймаються через глобальні зміни клімату, біосфери та озонового шару… В Україні всерйоз почали реалізовувати різноманітні програми енергозбереження – лише через напруженні стосунки з головним постачальником газу.

Василь Андрушко з Полонного знає, як економити енергію. Чоловік власноруч утеплив стіни і вдосконалив вікна у своїй хаті.

Пересічні хмельничани шукають власні способи, як зіскочити з «газової» голки. При цьому готові брати у спільники сприятливу погоду.

В області створено Антикризовий енергетичний штаб. Він розробив організаційні та технічні заходи, спрямовані на значне скорочення споживання природного газу та заміщення альтернативними видами палива.

У жовтні Хмельниччина отримала 15 млн грн для реалізації програми енергозбереження. Кошти направлені з держбюджету на встановлення твердопалевних котлів у комунальних закладах області. Це дасть змогу зекономити 5 млн кб м газу на рік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього