Подоляни за півроку перерахували на соцстрахування майже на 2 мільярди гривень
Протягом січня – червня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від роботодавців Хмельниччини склали 1 мільярд 916 мільйонів гривень.Подоляни за півроку перерахували на соцстрахування майже на 2 мільярди гривень
Протягом січня – червня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від роботодавців Хмельниччини склали 1 мільярд 916 мільйонів гривень. Зокрема, у червні до цільових соціальних фондів сплачено понад 383 мільйонів гривень цього платежу. Про це повідомляють на сайті ДФС України в Хмельницькій області.
Зазначимо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.
Фахівці фіскальної служби також нагадують, що у випадку несплати чи несвоєчасної сплати єдиного соціального внеску до боржників застосовується штраф у розмірі 20 відсотків не сплаченої своєчасно суми. Втім, як мовиться, краще не зволікати зі справами, бо своєчасна сплата ЄСВ – запорука вчасно отриманої пенсії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього