Подоляни за рік завезли  в область тварин на  39 мільйонів гривеньНа Хмельниччині подільські фермери ввезли з-за кордону свійської живності на 39 мільйонів гривень.Подоляни за рік завезли  в область тварин на  39 мільйонів гривеньНа Хмельниччині подільські фермери ввезли з-за кордону свійської живності на 39 мільйонів гривень.
Цьогорічний імпорт тварин суттєво збагатив племінні стада та отари кооперативних та приватних агрогосподарств Хмельниччини. А казна отримала майже 10 мільйонів гривень митних платежів та податків.

Наразі найвагомішими статтями «живого» імпорту до нашого краю є чистопородні племінні молочні вівці та поросята. Їх сукупна вартість склала 25 мільйонів гривень. До подільських господарств та стаєнь вівці прибули із далекої Франції, а свині – з Данії, Польщі, Німеччини та Ірландії.

Крім того кам’янець-подільські птахівники поповнили свій комбінат курчатками з Данії та Словаччини. Загалом на терени Хмельниччини було ввезено курей на 13.5 мільйона гривень.

Завдяки обов’язковому ветеринарно-санітарному контролю при перетині кордону «чотирилапими й крилатими мандрівниками», а також новітнім технологіям вирощування тварин у фермерських господарствах Хмельниччини, подільські споживчі мають змогу отримати високоякісну та безпечну продукцію до святкового столу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього