Подоляни зіграють зі світовими шахістами
У ці дні місцеві інтелектуали готуються до десятого міжнародного шахового фестивалю «Мукачівське літо-2016».Подоляни зіграють зі світовими шахістами
У ці дні місцеві інтелектуали готуються до десятого міжнародного шахового фестивалю «Мукачівське літо-2016». Заявки на участь у змаганнях надали більше десятка наших шахістів.
Пограти на фестивалі готується й нинішня чемпіонка України з класичних і швидких шахів серед дівчат віком до 12 років, хмельничанка Євгенія Дзятко. Першою дівчина стала в кінці травня.
Про свої коронні ходи дівчина не розповідає. Лише каже, аби досягнути успіху треба не пропускати тренувань і наполегливо працювати над своєю майстерністю.
Щодо тренувань, то за словами викладачів із шахів, тут важливо розвивати не лише інтелектуальні здібності, а й підготувати спортсмена фізично.
«Якщо на вулиці гарна погода, – розповідає тренер-викладач із шахів Хмельницької ДЮСШ № 2 Марина Зінгайло, – ми проводимо для дітей рухливі ігри на свіжому повітрі. Вони грають у нас у футбол, волейбол, теніс. Важливо, щоб у шахіста була гарна фізична підготовка, адже за шахівницею він може проводити по п’ять-шість годин».
До слова, ігровий рекорд Євгенії Дзятко становить шість годин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього