Подоляни зможуть оформити субсидію без черг і не відвідуючи центри соціальної допомоги
Жителі Хмельниччини зможуть оформити субсидію через сайт www.iGov.org.ua. Інновація стала доступною з п\’ятниці, 20 листопада.
Подоляни зможуть оформити субсидію без черг і не відвідуючи центри соціальної допомоги
Жителі Хмельниччини зможуть оформити субсидію через сайт www.iGov.org.ua. Інновація стала доступною з п\’ятниці, 20 листопада.

«Міністерство соцполітики стало одним з перших, хто публічно підтримав проект iGov на національному рівні. Сьогодні ми оголошуємо, що ми завершили всі технічні доопрацювання і запускаємо оформлення субсидій через iGov на всю Україну! Раніше ця послуга була доступна тільки в Дніпропетровській області та ще кількох містах», – говорить ІТ-директор ПриватБанку і координатор iGov Дмитро Дубілет.

Протягом 1-2 тижнів хмельничани, а також жителі інших областей України, зможуть подати заявку на оформлення субсидії та отримати за ними офіційну відповідь, не відвідуючи органи соціального захисту.

«Держава запустила крутий сервіс, не витративши на це ні копійки бюджетних або грантових коштів (величезне спасибі ІТ-волонтерам!). Зовсім скоро ми запустимо на всю країну і решта послуг Міністерства соцполітики, які були раніше запущені в Дніпропетровську, наприклад, допомога по догляду за дитиною», – відзначає Дмитро Дубілет.

На думку авторів, запуск даного проекту – тільки початок. Попереду – робота, пов\’язана з навчанням і «переконанням» чиновників на місцях. Допомогти в реалізації задуманого може кожен, зареєструвавшись на порталі держпослуг (iGov.org.ua) і ставши волонтером iGov.
«Допомогти iGov в боротьбі з корупцією та неефективністю може кожен!» – Переконаний Дмитро Дубілет.

Загалом, з початку року по області за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 106,4 тисячі домогосподарств. 84,4% від цієї кількості (89,8 тисячі) отримали їх. Як зазначають у Головному управлінні статистики Хмельницької області, середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в серпні 2015 року збільшився в 2,5 раза порівняно із серпнем 2014 року і становив 194,1 гривні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього