Подолянин здобув Кубок Рівненської області з шахів
6-7 грудня в Острозі відбувся заключний 11 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турівПодолянин здобув Кубок Рівненської області з шахів
6-7 грудня в Острозі відбувся заключний 11 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Тернопільської та Вінницької областей, всього 74 учасника.
З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Янюк Володимир з Шепетівки, 2 місце в Герасименюка Михайла з Вінниці, 3 місце в Кохна Олександра з Рівного. Кращі спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир), директора будівельної компанії \”Вежа\” Григорія Аршинова, Острозької міської ради та був присвячений пам’яті місцевому любителю шахів – Йосипу Аршинову.
Подолянин здобув Кубок Рівненської області з шахів
Після першого ігрового дня (5 турів) зі 100 відсотковим результатом очолювали турнірну таблицю Янюк Володимир та Кохно Олександр. Це стало певною несподіванкою. Причина цьому: перемога Янюка в 5 турі у беззаперечного рейтинг-фаворита змагань Разіна Вадима. Програв Вадим і наступну партію Матвійчуку Олександру і практично вибув з боротьби за головний приз. В цьому ж турі лідери (Янюк і Кохно) зіграли між собою в нічию. В 7 турі Янюк перемагає Матвійчука і виходить в одноосібні лідери (в Кохно нічия з Борзенком). Одначе у 8 турі представник Шепетівської шахової школи зазнає поразки від майстра з Вінниці Герасименюка Михайла, поступаючись останньому 1 місцем в турнірній таблиці. Результати лідерів в заключному 9 турі (Герасименюк-Ратнер: ½-½, Боришкевич-Янюк: 0-1, Кохно-Трохимишин: 1-0, Разін-Петренко: 1-0) остаточно тасують колоду претендентів на високі місця. В підсумку по 7,5 очка набирають три шахіста, проте 1 місце за додатковими показниками (коефіцієнтом Бухгольця) виборює гість з Шепетівки – Янюк Володимир!
Подолянин здобув Кубок Рівненської області з шахів
Острозький етап повторив результат Здолбунівського щодо кількості учасників – 74. Турніри в двох сусідніх містах, як виявилося, стали найбільш очікуваними в 2014 році. Напевно статус туристичного міста дозволив острожанам долучити до участі в змаганні великий десант інтелектуальних спортсменів з інших областей, особливо з Хмельницької області. Крім того, слід відзначити і міську владу, яка щороку всіляко сприяє організації проведення обласного шахового заходу на її території.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього