Погрози Путіна Президенту України - фейк
У Порошенка заперечують, що Путін по телефону погрожував військовим вторгненням. Також не підтверджують присутність посла РФ при телефонній розмові президентів України та Росії.Погрози Путіна Президенту України - фейк
У Порошенка заперечують, що Путін по телефону погрожував військовим вторгненням. Також не підтверджують присутність посла РФ при телефонній розмові президентів України та Росії.
Раніше ряд ЗМІ повідомили, що в середу ввечері в адміністрації президента України відбулася телефонна розмова між Порошенком і Путіним. У цей час, за їх даними, з адміністрації вийшов посол Росії в Україні Михайло Зурабов.
Також з\’явилася інформація, що розмова велася в присутності посла і що керівництво РФ погрожувало розпочати наступ на Україну і вимагало визнання ДНР і ЛНР, а також відмови від вступу в НАТО і ЄС.
\”Посол Росії в Україні Михайло Зурабов не був присутній під час телефонної розмови президентів України і Росії Петра Порошенка і Володимира Путіна, погрози у бік України від керівництва РФ не звучали. Телефонна розмова між двома президентами була конструктивною і стосувалася питань, які потребують термінового обговорення,\” – повідомила народний депутат України від \”Блоку Петра Порошенка\”, екс-керівник Головного управління інформаційної політики адміністрації президента Ірина Фриз.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього