Показники наповнення бюджету Хмельниччини перевиконані на 87 мільйонів.

Показники наповнення бюджету Хмельниччини перевиконані на 87 мільйонів.
Цьогоріч бізнес-громада краю доправила до казни Поділля 1 мільярд 590 мільйонів гривень сплачених податків. Порівняно з січнем-жовтнем 2013 темпи росту надходжень складають майже 60 мільйонів гривень або 104 відсотки.Показники наповнення бюджету Хмельниччини перевиконані на 87 мільйонів.
Цьогоріч бізнес-громада краю доправила до казни Поділля 1 мільярд 590 мільйонів гривень сплачених податків. Порівняно з січнем-жовтнем 2013 темпи росту надходжень складають майже 60 мільйонів гривень або 104 відсотки.
У дохідній структурі скарбниць територіальних громад домінуючу частку займає податок на доходи фізичних осіб. Наразі його збір складає 1 мільярд 152 мільйони гривень, що на 45 мільйонів більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Другою за фінансовою потужною складовою доходів місцевих скарбниць стала плата за землю. Протягом десяти місяців 2014 року подільські землекористувачі спрямували до казни понад 200 мільйонів гривень, у порівнянні з минулорічними показниками вони наростили сплату на 10 мільйонів.
Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належить малому бізнесу краю. Власне, «спрощенці» спрямували до місцевих бюджетів більше 153 мільйонів гривень єдиного податку, перевищивши минулорічні результати на 20 мільйонів гривень.

Залишити відповідь