Показники наповнення бюджету Хмельниччини перевиконані на 87 мільйонів.
Цьогоріч бізнес-громада краю доправила до казни Поділля 1 мільярд 590 мільйонів гривень сплачених податків. Порівняно з січнем-жовтнем 2013 темпи росту надходжень складають майже 60 мільйонів гривень або 104 відсотки.Показники наповнення бюджету Хмельниччини перевиконані на 87 мільйонів.
Цьогоріч бізнес-громада краю доправила до казни Поділля 1 мільярд 590 мільйонів гривень сплачених податків. Порівняно з січнем-жовтнем 2013 темпи росту надходжень складають майже 60 мільйонів гривень або 104 відсотки.
У дохідній структурі скарбниць територіальних громад домінуючу частку займає податок на доходи фізичних осіб. Наразі його збір складає 1 мільярд 152 мільйони гривень, що на 45 мільйонів більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Другою за фінансовою потужною складовою доходів місцевих скарбниць стала плата за землю. Протягом десяти місяців 2014 року подільські землекористувачі спрямували до казни понад 200 мільйонів гривень, у порівнянні з минулорічними показниками вони наростили сплату на 10 мільйонів.
Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належить малому бізнесу краю. Власне, «спрощенці» спрямували до місцевих бюджетів більше 153 мільйонів гривень єдиного податку, перевищивши минулорічні результати на 20 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього