Покерний "All in" в центрі Хмельницького
Майже місяць працівники управління ДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області працювали над тим, аби довести — в одному з клубів спортивного покеру не просто грають популярну нині гру задля розваги, а й незаконно заробляють гроші. Врешті-решт, правоохоронцям вдалося «накрити» заклад на гарячому.Покерний "All in" в центрі Хмельницького
Майже місяць працівники управління ДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області працювали над тим, аби довести — в одному з клубів спортивного покеру не просто грають популярну нині гру задля розваги, а й незаконно заробляють гроші. Врешті-решт, правоохоронцям вдалося «накрити» заклад на гарячому.
У клубі, який розташований у самісінькому центрі міста, охочі могли не просто повправлятися у новому виді спорту, а й, при бажанні, зіграти на гроші. Щоправда, таке задоволення було доступне не широкому загалу, а лише колу обраних та перевірених клієнтів та рекомендованим ними особам.
Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 8 гральних столів, гральні фішки, карти, посадочні картки, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження за гравцями, документацію, а також грошові кошти в сумі 3500 гривень. Проведений обшук підтвердив факт незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу.
Організаторам \”спортивного\” клубу загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Покерний "All in" в центрі Хмельницького

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього