Поки полковник відсиджується в Хмельницькому, його група спецназу працює в зоні АТО
Група спецназ 8-го хмельницького полку ГУР МО без діла не сидить, незважаючи на те, що їх командир полковник відсиджується в ХмельницькомуПоки полковник відсиджується в Хмельницькому, його група спецназу працює в зоні АТО
Ось ця група спецназ 8-го хмельницького полку ГУР МО без діла не сидить. Незважаючи на те, що їх командир полковник Олег Нечаєв чомусь поки відсиджується в Хмельницькому (напевно, так треба), розвідники самі постійно нишпорять по фронту в пошуках джерел інформації. І якщо з агентурної роботою справляються самі на відмінно, то ось аеророзвідка з використанням БПЛА від АРМІЯ SOS і таких ентузіастів як Юрій Касьянов і Yaroslav Trop Tropinov – досі саме прерогатива волонтерів.
Поки полковник відсиджується в Хмельницькому, його група спецназу працює в зоні АТО
Ну немає у нас в кадровій армії на сьомому місяці війни в потрібній кількості і якості таких підрозділів! А вони ой як потрібні, тим більше зараз, коли противник концентрує ударні угруповання зі складу армії РФ. Дані про виявлені цілі в районі Фрунзе – Слов’яносербськ – відразу ж передаються артилерії. А там головне, щоб командири батарей були рішучі та професійні. І повірте, вони є. Тим більше, коли координати цілі даються з точністю до метра.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього