Поки влада думає про притулок, у Хмельницькому вбивають собак
Небайдужі містяни вже не просять, а благають владу відкрити очі та побачити величезну проблему міста.Поки влада думає про притулок, у Хмельницькому вбивають собак
У Хмельницькому знову труять чотирилапих. Так із року в рік. Натомість міська влада і стара, і вже нова обіцяє проблему вирішити і притулок збудувати.

Мікрорайон Дубове. Перша година. Тут напади на \”сірків\” стали ледь не нормою.

Пані Світлана працює в місцевому магазині, що на вулиці Козацькій. У жінки сльози на очах. Розповідає, тутешніх собак доглядала та щодня годувала. Мовляв, не встигла нічого зрозуміти, як вони вже лежали напівживі. Певно, комусь місцеві охоронці аж занадто докучали гавкотом та затоптаними клумбами.

Жінка шокована. Після побаченого викликала поліцію. \”Копи\” примчали за 10 хвилин разом із волонтерами. Ті ж, у свою чергу, встигли врятувати майже всіх тварин, окрім однієї, яка допомоги, на жаль, не дочекалась.

За руку злочинців сердешна не зловила, проте підозрілих все ж має. Розповідає про жительку сусіднього будинку, яка неодноразово погрожувала потруїти місцевих улюбленців.

У ветеринарній клініці, що поряд, стверджують, отруту для чотирилапих можна купити в будь-якій аптеці. Це таблетки від туберкульозу, що продаються без рецепту, чим і користуються місцеві шкуродери.

У \”Спецкомунтранс\” журналісти не достукались. Комунальники провину визнають, проте руки умивають та очі закривають. Виловити усіх псів для стерилізації не в змозі, бо, банально і як завжди у нас, не вистачає на це грошей. Небайдужі містяни вже не просять, а благають владу відкрити очі та побачити величезну проблему нашого міста. Чотирилапі і поки що живі безхатьки дуже чекають на свою домівку. Занадто жорстоко їх прирікати на таку смерть.

Подробиці дивіться у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього