Покурив з друзями кальян - можеш отримати 5 років в'язниці
22-річний житель смт. Теофіполь, вживаючи марихуану, залучив до цього свого товариша та організував у батьківському гаражі наркопритон.Покурив з друзями кальян - можеш отримати 5 років в'язниці
22-річний житель смт. Теофіполь, вживаючи марихуану, залучив до цього свого товариша та організував у батьківському гаражі наркопритон.
Як пояснив підозрюваний, влітку на околиці селища він виявив декілька кущів коноплі. Пізніше зібрав та висушив зілля і зберігав його в батьковому гаражі.
Потім, покурюючи сам, залучив до куріння марихуани і свого знайомого, який раніше не вживав наркотиків. Крім того, у гаражі підозрюваний облаштував наркопритон. Виготовивши власноруч кальян, він пригощав зіллям товаришів.
Молодий чоловік підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 309 \”Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту\”, ч. 1 ст. 315 2Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів2 та ч. 1 ст. 317 2Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів\” Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього