Місяць тому до Старокостянтинова з робочим візитом навідувався Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Його приїзд запам’ятався старокостянтинівцям не лише подарованою квартирою, а й жвавою роботою різноманітних служб.

Так, як передає місцевий сайт “Старокостянтинів небайдужий” центральна районна лікарня посилено чистила територію від снігу із застосуванням важкої техніки, а дорожні служби активно клали асфальт, не зважаючи на сніг та калюжі.

“Минув місяць, снігу на дорогах стало менше, а от ям, не зважаючи на проведений ремонт, значно більше. По місту практично неможливо проїхати, щоб не вскочити у вибоїну. Ось так, на одноразовий приїзд чиновників, витрачаються наші податки. Звісно, їм же потрібен комфорт під час подорожі, а ми, що живемо у цьому місті постійно, якось переб’ємося”, – пише “Старокостянтинів небайдужий”.

Схоже, щоб полагодити дороги, потрібно провести детальну екскурсію Гройсману по Старокостянтинову. Пишіть в коментарях, на чию вулицю йому варто завітати, бажано з фото, щоб не заблукав, закликають містян журналісти сайту “Старокостянтинів небайдужий”.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту