Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть
Так вони вирішили рекламувати спорт у місті.Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть
У розпал робочого дня громадський транспорт і десятки автомобілів зупинилися. В цей час від Зарічанської до Проскурівської бігли декілька сотень хмельничан. Більшість з них – поліцейські. Так вони вирішили рекламувати спорт у Хмельницькому.

Четвер, 12:00… Здавалося, в цей час на такий потрібний і корисний захід можуть прийти лише пенсіонери, безробітні і ті, у кого відпустки чи канікули. Але ні. У багатьох правоохоронців є вдосталь вільного часу для бігу по місту, повідомляє ВСІМ.

Із п’яти сотень зареєстрованих на масовий пробіг до Міжнародного олімпійського дня, більшість склали поліцейські. Чому саме такий час? Можливо, у інший період дня більше хмельничан змогли б долучитися до пропаганди здорового способу життя. Та й погодні умови не зовсім сприятливі для фізичних навантажень. У Хмельницькому спека тримається вже більше тижня. У передобідню пору, коли палить сонце, медики не рекомендують довго знаходитися на сонці. А тут ще й бігти потрібно.

Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть
Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть
Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть

Ще один нюанс. Маршрут пробігу розпочався із вулиці Зарічанської. Далі учасники вирушили по Бандери (Рибалко), Прибузькій, Свободи і Проскурівській. Фініш – стадіон «Поділля». Центральні вулиці у цей час були заповнені автомобілями. Люди їдуть по справах. Багато хто поспішає. Через масовий пробіг призупиняли рух на усіх вулицях, де проходив маршрут. Затори тягнулися більш, як на сто метрів.

Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть
Поліцейські бігають – Хмельницький стоїть

– От я зараз поспішаю. Тепер можу не встигнути віднести документи. А приймають їх тільки до обіду. Можу втратити цілий день. Краще б зробили усе тоді, коли на дорогах менше машин чи обрали інший маршрут, – розповідає хмельничанин Віталій Ковальчук.

Свято спорту продовжилося на стадіоні «Поділля». Там організували різноманітні естафети та показові виступи. Також заспіває Віктор Шайда. А на завершення – товариський футбольний матч між командами «Динамо» та «Поділля».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього