Поліцейським Хмельниччини влаштували повноцінний "допит"
Співробітників поліції Хмельниччини, які проходять переатестацію, перевіряють на поліграфі.Поліцейським Хмельниччини влаштували повноцінний "допит"
Співробітників поліції Хмельниччини, які проходять переатестацію, перевіряють на поліграфі. Про це розповів правоохоронець, який також проходить переатестацію, пише УНН.
“Декого з колег, після співбесіди у комісії, направляють на детектор брехні. Таких не багато, проте й не мало. Напруга серед правоохоронців зашкалює”, – сказав правоохоронець.
Переатестація правоохоронців Хмельниччини мають завершити до 15 лютого, проте процес може й затягнутися, повідомив т.в.о. начальника обласної поліції Микола Семенишин.
Хто буде проводити переатестацію керівництва обласної поліції, поки що не відомо. Ймовірно, для цього прибуде спеціальний \”десант\” з Києва.
Нагадаємо, тестування працівників органів внутрішніх справ області почалося у Хмельницькому 20 січня. У рамках проведення переатестації, яка офіційно стартувала 12 січня 2016 року, планувалось, що 2 130 правоохоронців Хмельниччини пройдуть тестування і співбесіду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього