Поліція Хмельниччини попереджає про новий вид шахрайства
Клієнтам пропонують підписувати сумнівні договори та купувати автомобілі, сільськогосподарську техніку на нібито вигідних умовах.Поліція Хмельниччини попереджає про новий вид шахрайства
Начальник Кам\’янець-Подільської поліції Володимир Калашнік на своїй сторінці у одній із соціальних мереж повідомив про новий вид шахрайства, який останнім часом набуває обертів. Так, нещодавно у Інтернеті та засобах масової інформації з’явилась велика кількість оголошень, в яких пропонується підписувати сумнівні договори та купувати автомобілі, сільськогосподарську техніку на нібито вигідних умовах. Проте після підписання договорів люди залишаються без товару та втрачають велику суму грошей.
«Схема проста: спочатку клієнт підписує договір і вносить певний відсоток від вартості придбаного товару. Після того, як гроші потрапляють до компанії, замовлений товар під різними приводами не може надійти до клієнта. Запідозривши, що його намагаються ошукати, замовник звертається до компанії, щоб розірвати договір та повернути кошти, однак виявляється, що відповідно до умов договору, внесені кошти поверненню не підлягають. З’ясовується, що через власну неуважність покупці зазвичай підписують договори, не читаючи, і, як результат, залишаються ошуканими», – написав на своїй сторінці у ФБ Калашнік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього