Депутати Хмельниччини досі бояться голосувати проти Януковича

Верховна Рада не змогла включити до порядку денного проект постанови про застосування санкцій щодо Віктора Януковича та його оточення.
Проектом Постанови про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності передбачалося застосувати санкції проти екс-президента Януковича і ще 20 людей з його оточення. Це і щодо Миколи Азарова, Дмитра Фірташа, Віталія Захарченка, Віктора Пшонки, братів Клюєвих, Сергія Курченка, Сергія Арбузова, Юрія Іванющенка та інших.У пояснювальній записці до проекту вказано, що «вказані особи причетні до кривавого розгону мирних мітингувальників та їх розстрілу під час Революції Гідності, й на даний час оголошені в міжнародний та міждержавний розшук, оскільки переховуються від органів досудового розслідування».

Утім, щоб розглянути цю постанову, в парламенту не вистачило голосів. Кнопку «за» натиснуло лише 174 депутати. Серед них і нардепи від Хмельниччини Роман Мацола, Сергій Мельник, Володимир Мельниченко та Андрій Шинькович. А ось Олександр Ксенжук, Віктор Бондар та Сергій Лабазюк були відсутніми. Ще один обранець, за даними, які оприлюднені на сайті Верховної Ради України, Олександр Герега – не голосував.

ye.ua

1 коментар

  1. Проблема в тому що це голосування взагалі дурне, бо проблеми у нас зараз не через колишню владу, а через теперішню, яка веде нашу країну до банкрутства своїми реформами.

Залишити відповідь