За ініціативи відділу з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ апарату виконавчого комітету НМР та за підтримки міського голови Олександра Супрунюка фотогурток «ФОН» розпочав роботу над фотопроектом «Влада очима дітей». Протягом декількох місяців вихованці разом з наставником під час практичних занять відвідають виконавчий комітет Нетішинської міської ради та матимуть можливість втілити в життя ідею – показати місцеву владу очима дітей.

Перша екскурсія стінами виконавчого комітету міської ради відбулась 28 листопада. Юні нетішинці завітали на зустріч до міського голови: «Ми готові ламати стереотипи. Люди втомились від негативу. Цікаві та нові проекти викликають позитивні емоції. Під час зустрічі з гуртківцями, вони строчили з таким ентузіазмом, що думав фотоапарати не витримають. Вдалого старту майбутнім професіоналам – фотохудожникам, фотокореспондентам, дизайнерам та монтажерам. В добру путь», – поділився враженнями Олександр Олексійович.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ 
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницькому агресивна подружня пара напала на дітей бійця АТО. Їх роздратувала “хохляцька музика”, яку виконували діти

У Хмельницькому подружня пара напала на дітей, які