Старокостянтинів, Нетішин та Шепетівка чекають 26 січня на візит прем’єра Володимира Гройсмана. Прес-служба Кабміну підтвердила, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 26 січня здійснить робочу поїздку до Хмельницької області. “У рамках робочої поїздки Голова уряду ознайомиться з реконструйованим пологовим відділенням Старокостянтинівської центральної районної лікарні, а також поспілкується з представниками трудового колективу.Крім того, він огляне потужності відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом».  А також ознайомиться із роботою ДП «Шепетівський ремонтний завод».

Кожен по різному намагається використати давно анонсований візит прем’єра. Так сканадальний мер Старокостянтинова Микола Мельничук намагається подати візит Гройсмана, як свою підтримку зверху. Ніби-то прем’єр має відкривати давно анонсований пам’ятник Тарасу Шевченко. Протестуючи проти політику Уряду та мера призначають збір біля цього пам’ятника.

“…багато хто з підприємців хотів би перемовитись декількома словами з премєром щодо рішень уряду, які стосуються мінімалки – та, як наслідок, посилення підтримки малого бізнесу через підвищення податкового наватнаження. Але це ще поки на рівні чуток…” – повідомив депутат Старокостянтинівської міськради Костянтин Афанасьєв.

Громадська активістка з Кам’янця-Подільского вважає, що візит покаже на кого Гройсман робить ставку на Хмельниччині. І навела приклад, коли прем’єр спростував інформацію розповс.джену нардепом Мельниченко, що він вибив гроші на “Тещин язик” і інші болючі проблеми регіону

 

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту