18 грудня, вперше обиратимуть сільських голів і депутатів місцевих рад чотири новостворені об’єднані територіальні громади Хмельниччини.

“Відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 7 жовтня 2016 року №437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року» 18 грудня ЦВК призначила перші місцеві вибори у 143 об’єднаних територіальних громадах України”, – повідомляють у прес-службі обласної ради.

На Хмельниччині ж цього дня у чотирьох об’єднаних територіальних громадах обиратимуть: депутатів Чемеровецької селищної ОТГ та Чемеровецького селищного голову; депутатів Гуківської сільської ОТГ і Гуківського сільського голову; депутатів Ленковецької сільської ОТГ і Ленковецького сільського голову; депутатів Судилківської сільської ОТГ і Судилківського сільського голову.

Як повідомляють у прес-службі обласної ради, рішення про створення цих об’єднаних територіальних громад депутати обласної ради прийняли 28 липня 2016 року на пленарному засіданні сьомої сесії облради. Нагадаємо, що минулого неділі у трьох районах Хмельниччини відбулися позачергові вибори сільських голів.

Поділля-Центр

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього