У Києві наразі вирішують, кого поставити очільником управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області. Про це «ПОДІЛЬСЬКА.ІНФО» стало відомо з власних джерел.

Новостворене відомство об’єднує в собі кілька контролюючих установ – Держветфітослужбу, споживчу, сільськогосподарську та цінову інспекції, санітарно-епідеміологічну службу, тому й не дивно, що бажаючих дістати посаду чимало.

У боротьбі за «тепле крісло» активізувалися навіть ті, кого, здавалося б, давно уже відправили на задвірки історії. За інсайдерською інформацією, свою людину на цю посаду пропихає і  дореволюційний губернатор Хмельниччини Василь Ядуха. Принаймні, у конкурсі на посаду бере участь людина Ядухи – Василь Грушко, колишній голова виборчого штабу Партії регіонів та екс-мер міста Хмільник, що на Вінниччині. І, кажуть, саме Грушко має досить непогані шанси очолити одне із потужних контролюючих відомств на Хмельниччині. А це дуже на руку і Василю Степановичу, який потихеньку реанімує свій аграрний та рибний бізнес на Хмельниччині.

Кажуть, Василь Ядуха познайомився з Василем Грушко через свого свата Анатолія Реп’яха, головного лікаря ТОВ «Санаторій «Поділля», що у Хмільнику. Але чоловіків пов’язує не просто дружба, але й спільна участь у деяких оборудках. Зокрема, з «розпилом» санаторію Хмільник, який відбувався  не без благословення мера. До речі, після оборудки у доньки Ядухи Світлани Реп’ях з чоловіком та у сина Олександра з’явилася у власності частина всесвітньовідомої здравниці.

Щодо самого Василя Грушка, то хмільницькі активісти закидають йому повний набір мера-регіонала: дерибан міської землі,  розпил бюджету під свої фірми, та любов до розкоші , особливо до дорогих мотоциклів, яких у екс-мера ціла колекція. А ще, кажуть, Грушко дуже вміло уміє перефарбовуватися задля збереження влади. У 2015 році він, балотуючись на посаду міського голови Хмільника, уже йшов на вибори за підтримки президентської політсили та народного депутата з фракції БПП, свого земляка Петра Юрчишина. Але люди Грушкові більше не повірили…

Натомість у Києві «великі моральні якості» Василя Грушка прийшлися, видно, до смаку, новому керівнику Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиру Лапі, слово якого і є остаточним при визначенні переможця конкурсу на цю посаду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього