Громадські активісти провели дослідження і кажуть, що Віктор Бондар в Раду ходить мало і не працює. Цілий заступник міністра економіки навпаки каже, що Бондар працює нне покладаючи рук, але на його думку не в ту сторону, що треба Уряду. Подає правки, які можуть завалити всю систему торгів через систему “Прозорро”. Мабуть такі мудрі правки Бондарб підказує ман Яценко, з його ж фракції “Відродження”, якого до появи “Прозорро” називали королем тендерних махінацій

На депутата від старокостянтинівського округу пожалівся  на сторінці в Фейсбуку перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

“Зло піднімає голову! Прошу максимальний репост! В лютому депутат Відродження Віктор Бондар вже намагався вбити Система публічних електронних закупівель ProZorro через правки в законопроект Про Довірчі послуги Не пройшло. Сьогодні точно ці ж правки (50, 51, 69, 81, 82, 92, 143) ми знайшли ВЖЕ СХВАЛЕНИМИ до другого читання в законопроекті Про Кібербезпеку http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55657“, – пише керівник проекту з створення Прозорро

к розповідає замміністра, правки в законопроект пропонують альтернативне визначення електронного майданчика ProZorro. На електронні майданчики та іншу інфраструктуру закупівель пропонується поширення “критичної інфраструктури”. Тому їх будуть регулювати і контролювати силові структури.

“Е-майданчик сам вирішує, чи треба забезпечення тендеру, в тому числі може ВИМАГАТИ його застрахувати. Ціни на послуги, в тому числі на це страхування, е-майданчик встановлює самостійно – (зараз вони регулюються кабміном. А вишенька на тортик – ще й хмарні обчислення зачепили”, – зазначає Максим Нефьодов.
Цей пост одразу швидко зібрав чимало коментарів, у яких переважна більшість користувачів Фейсбуку дає негативну характеристику нардепу.

Залиште коментар

Також по темі

Керівництво Хмельницького протитуберкульозного диспансеру підозрюють у тендерних махінаціях

Хмельницьке відділення Мережі ЛЖВ спільно з Інститутом аналітики