В приміщенні Головного управління Національної поліції відбулася зустріч з громадськістю міста.
Сьогодні, 4 листопада, з робочим візитом до Хмельницького завітав  радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко.
Мета приїзду налагодження співпраці в напрямку реформування МВС.
Володимир Мартиненко зауважив, щоб потрібно звернути увагу на взаємодію між громадськістю та органами, які координуються МВС: Державна міграційна служба, Сервісний центр МВС, Державна прикордонна служба, Нацгвардія, Нацполіція, Держслужба з надзвичайних ситуацій та Громадська рада при МВС.
Взаємодія цих структур необхідна для поглиблення співпраці громадськості з підрозділами правоохоронних органів.
Хмельниччина – 19 область , де проводять подібну зустріч. Радник підкреслює, що завдяки таким заходам, вони отримують запитання, які є у громадськості стосовно тих чи інших справ, що проводять МВС, таким чином шукаючи проблемні місця. Результат цієї зустрічі – створення робочої групи. Ця група буде заснована на співпраці та взаємодії з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ.
Група буде відкрита для громадськості. Увійти в неї зможуть всі охочі, хто матиме знання і можливість допомогти Міністерству внутрішніх справ.
«Хмельниччина не буде виключенням. Досить багато роботи, і в тій роботі активну позицію займає громадськість. Від робочої групи Хмельницької області мені дуже хотілося отримати нормальний робочий діалог, пропозиції та ініціативи, мова йде не лише про поліцію, а й взагалі про всі структури Міністерства внутрішніх справ», – зауважив радник.

Групу у Хмельницькій області мають створити за короткі терміни, а саме за тиждень.
Володимир Мартиненко має надію, що така рада буде мати зворотній діалог. Громадськість співпрацюватиме з усіма управліннями, вказуватиме на недоліки та пропонуватиме той чи інший вихід із ситуації.
Також, голова Громадської ради при МВС звернув увагу на те, що зараз працюють над змінами в Кримінально-процесуальному кодексі. Звернув увагу на проблеми атестації та переатестації в Нацполіції.
Володимир Мартиненко стверджує, що сьогодні склалася непроста ситуація із недоукомплектуванням правоохоронних органів, зокрема в Хмельницькому. На кількісний склад штату поліції впливає й заробітна плата. Адже якщо їм не підвищать рівень оплати праці в 2017 році, то в органах буде ще більший відтік кадрів.
Начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин розповів, що правоохоронна система Хмельниччини потребує більше 650 чоловік.
Також очільник Нацполіції в нашій області на питання, щодо побиття та покарання правоохоронців  з приводу конфлікту, що склався у Білогір’ї відповів, що він відкритий до взаємодії з громадськістю та надасть всю інформацію після закінчення службового розслідування.

http://www.0382.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього