25 листопада відбулася чергова сесія Старокостянтинівської міськради. Раніше ПОДІЛЬСЬКА.інфо повідомляла, що на сесію планується винести питання щодо затвердження двох нових заступників міського голови. Ключовим питанням порядку денного було дострокове припинення повноважень секретаря Старокостянтинівської міської ради VII скликання Степанишина Олександра Дмитровича.

Майже три тижні дана подія обговорювалась в різних колах, як міста так і області в цілому. Протягом цього часу тривав збір підписів, відбувались переговори щодо зібрання відповідної кількості голосів ради за відставку секректаря. Враховуючи, що процедура висловлення секретарю недовіри проходить шляхом таємного голосування і підтримати рішення мали намір депутати, які відносяться до когорти Миколи Мельничука, а також, що досить серйозно в місті активізувалися громадські організації та партіі, очікуючи дострокових виборів міського голови. В мера мабуть не було іншого виходу, як всіма можливими й неможливими факторами рятувати ситуацію.

З окремими депутатами були проведені «профілактичні» бесіди в результаті, яких частина з них просто не з’явилась на  сесію, а частина будучи в сесійному залі не брала участі в голосуванні. Але найвагомішим чинником, як повідомив один з працівників міської ради, був телефонний дзвінок міського голови Миколи Мельничука до народного депутата Андрія Шиньковича, який нібито мав місце (сам нардеп в листі ПОДІЛЬСЬКА.інфо спростував, що розмовляв телефоном з Миколою Мельничуком) За чутками,  в процесі телефонної розмови мер в ультимативній формі наполіг: «що в разі підтримки депутатами від Конкретних Справ питання зняття секретаря він не запросить його патрона Олександра Герегу на відкриття пам’ятника Тарасові Шевченку, не призначить Олександра Коваля своїм заступником і не надасть земельну ділянку під будівництво магазину «Епіцентр» в місті». В результаті один з депутатів фракції на сесію не з’явився, а двоє невідомо, як проголосували.

Також фракція Свободи, яка брала активну участь у підготовці зміни секретаря, спромоглася лише озвучити якісь зауваження до роботи секретаря міської ради, але в результаті відмовилась брати участь в голосуванні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього