У Хмельницькому намагаються повністю позбутися батьківських внесків у школах і дитячих садочках. Як розповів міський голова Олександр Симчишин у прямому ефірі на сайті «Є», вчителям наполегливо забороняють збирати гроші з батьків.«Я намагався підходити до освіти як людина, яка пропрацювала в галузі, і як батько, щоб мінімізувати батьківські побори. Мої знайомі з сусіднього міста зрозповіли, що заплатили на початку року 2,5 тисячі гривень батьківського внеску. У нас же, якщо ще збереглася погана традиція фондів класів, є ще випадки, коли люди здають 500-600 гривень. Але це набагато менше. Дасть Бог, що далі здавати ніхто не буде», – зазначив Олександр Симчишин.

З його слів, цього року на освіту змогли виділити 26,7 мільйона гривень. Кошти виділили на закупівлю спортивного інвентарю, парт, заміну вікон, туалети, мультимедійні комплекси.

«Якщо збережемо таку тенденцію, як в цьому році, то за каденцію суттєво оновимо заклади, і збирати гроші взагалі не потрібно буде. Хіба що на подарунки нашим дітям на День захисника України. Вчителям ми наполегливо забороняємо збирати гроші, але ж не можемо заборонити здавати», – додав міський голова.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього