Про рік своєї роботи на посаді міського голови Олександр Симчишин звітував чи не на усіх можливих інформаційних платформах: на сайті міської ради, в ефірах телеканалів та на зустрічах із хмельничанами.
 Частину відповідей ми пропонуємо вам.Валентина: Де цього року буде головна ялинка?

О.С.: Головна ялинка, як і усі святкові заходи, новорічно-різдвяні ярмарки будуть відбуватися на оновленому майданчику біля кінотеатру Шевченка. Готуємо для хмельничан та гостей міста кілька сюрпризів. Крім того, ялинки будуть і в інших місцях.

Валентина: То хто ж, врешті має Бути в садочках на свято: Дід Мороз, чи святий Миколай?

О.С.:Рішення стосовно цього повинні ухвалювати батьки, батьківські комітети.

Валентина: Чому у школах немає підручників 4, 7 клас?

О.С.: З міського бюджету кошти на придбання підручників виділені вчасно. Однак цьогоріч Міносвіти визначило як суб’єкти придбання безпосередньо кожну школу окремо, а не управління освіти. Через це видавництва не встигали надрукувати вчасно. Тому є затримки по більшості шкіл. Загалом забезпечення орієнтовно 88%. Наступного року просимо Міносвіти дати можливість закупити через управління освіти. Ми готові зробити це в липні-серпні.

Андрій: Яку музику слухає міський голова?

О.С.: Я люблю слухати музику. Ще зі студентських років дуже багато письмових завдань робив у навушниках. Мені музика допомагала. Навіть коли дисертацію писав, то одягав навушники, вмикав Linkin Park», «Metallica» та «Rammstein» і писав. Мене це надихало. І досі слухаю ці групи, а також «System of a Down», «Cranberries». З українсько музики слухаю «Океан Ельзи», старі альбоми Скрябіна, часів до Помаранчевої революції, Плач Єремії, Мандри. Інколи вмикаю класичні речі: саундтреки, які написав Hans Zimmer наприклад до фільмів «Гладіатор», «Законослухняний громадянин», «Пірати Карибського моря». Особливо люблю саундртеки слухати в п’ятницю, після роботи.

Олександр: Як ви ставитеся до Закону про квоти і чи достатньо його для того, щоб привити любов до українського українцям?

О.С.: Звичайно, одного закону замало, бо потрібна законодавча база, яка б допомагала бути конкурентноздатними українським виконавцям та культурі. Це державні програми підтримки, стипендії, гранти, пільгові програми для запису кліпів, музики… те ж саме стосується і фільмів. Будь-яка держава повинна займатися протекціонізмом як в економіці, політиці, так і в культурі. Бо здоровий і правильний протекціонізм потрібний. Головне, аби це не перетворилося в якісь дурні речі, щоб під приводом квотування не ставили україномовну, але «брєдову», попсову музику, аби це не дійшло до шароварщини.

Повну версію ефіру з міським головою Олександром Симчишиним можна подивитися за цим посиланням. 

“Є”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення