У Хмельницькому на проспекті Миру близько другої ночі сталося зіткнення патрульної «Тойоти» та автомобіля однієї з міських служб таксі. 36-річний водій таксі від отриманих травм загинув.

За кермом службового автомобіля перебував 26-річний поліцейський. Екіпаж з увімкненими проблисковими маячками їхав на терміновий виклик – одна з хмельничанок повідомила, що до її помешкання намагаються проникнути невідомі особи.

Патрульні пройшли медичне обстеження, але від госпіталізації відмовилися. Експертиза на вміст алкоголю у крові засвідчила, що усі члени екіпажу були тверезі.

Наразі розслідуванням обставин дорожньо-транспортної пригоди займається прокуратура – повідомляє Національна поліція у Хмельницькій області

snymok-ekrana-2016-11-06-v-09-34-38

2 Comments

  1. Олександр

    Віталій, можливо ви не в курсі, але крім синього у поліції вмикається червоний проблисковий маячок, який зобовязує учасників руху надати дорогу.

  2. Віталій

    А це закономірний результат вільного трактуванням правил дорожнього руху вищим керівництвом національної поліції. Патрульна машина поліції з синім світовим сигналом “на має переваг в русі”, що суперечить правилам руху. От водії і привикають не пропускати автомобілі із синім проблисковим маячком. Не важливо чи це швидка їде на виклик, чи пожежники, особливо при недастатній видимості(в темну пору доби). Що не можна другим чином визначити патрульний автомобіль поліції? Поставити маячок не синього кольору для її визначення, а синій використовувити відповідно до правил дорожнього руху.

    ввання керівництвом

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього