Полковник Олег Шинкарук - новий ректор прикордонної академії
На перших з часів заснування виборах ректора в Національній академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького із двох кандидатів: полковника Олександра Андрощука та чинного т.в.о. ректора полковника Олега Шинкарука вибрали останнього.Полковник Олег Шинкарук - новий ректор прикордонної академії
На перших з часів заснування виборах ректора в Національній академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького із двох кандидатів: полковника Олександра Андрощука та чинного т.в.о. ректора полковника Олега Шинкарука вибрали останнього.
За Олега Шинкарука проголосували 93,3 відсотка виборців, за Олександра Андрощука — 5,3 відсотка.
У списку виборців було 443 людини: 75 відсотків з науково-педагогічного складу, не менше 15 відсотків — виборні представники від курсантів і студентів та не більше 10 відсотків — представники інших структурних підрозділів академії.
\”У нас на попередньому тижні було проведено низку заходів, висувались кандидатури від кожного підрозділу, проводилось таємне голосування, потім у виборчу комісію надходили протоколи з офіційною інформацією про обраних виборців. Курсанти і студенти самі висували своїх представників,” – пояснює голова виборчої комісії полковник Сергій Псьол.
Згідно з підрахунком виборчої комісії, усього було видано 402 бюлетені. 375 виборців обрали ректором полковника Олега Шинкарука, 21 – полковника Олександра Андрощука. Три бюлетені визнано недійсними, у трьох була позначка у графі \”Проти всіх\”.
Новий ректор очолюватиме навчальний заклад протягом наступних п\’яти років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього