За звільнення Слов’янська Микола Уршалович був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Полковника Нацгвардії з Хмельницького відзначив Президент УкраїниПолковника Нацгвардії з Хмельницького відзначив Президент України

За звільнення Слов’янська Микола Уршалович був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
З початку червня по серпень 2014 року полковник Микола Уршалович був відряджений і брав участь у бойових діях в зоні АТО. Під час звільнення міста Слов’янська за проявлені мужність та героїзм Президентом України він відзначений державною нагородою — орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Довідка

Микола Уршалович народився у місті Хмельницькому в сім’ї офіцера органів внутрішніх справ та учительки місцевої школи. Ще під час навчання у Хмельницькій СШ № 11 мріяв обрати шлях батька і служити в системі МВС.

Потім успішно навчався у Пермському вищому командному училищі МВС СРСР. В цей період виник міжетнічний конфлікт в Узбекистані, і підрозділ курсантів училища був передислокований в район Фергани, де молодий правоохоронець пройшов перше хрещення вогнем і став учасником бойових дій.

В подальшому проходив службу у внутрішніх військах на території Львова, на факультеті внутрішніх військ Академії прикордонної служби в Хмельницькому, а також очолював штаб місцевої частини внутрішніх військ.

Як перспективний офіцер, Микола Петрович був переведений для подальшого проходження військової служби в Головне управління внутрішніх військ МВС України у Києві. Сьогодні він перебуває на посаді заступника начальника оперативного управління і відповідає за службово-бойову готовність в штабі Національної Гвардії України.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту