Полонський терцентр поповнився новим обладнанням завдяки Роману Мацолі
У минулу п’ятницю народний обранець завітав до терцентру аби особисто вручити медичну та побутову техніку.Полонський терцентр поповнився новим обладнанням завдяки Роману Мацолі
Артеріальний пульс у Народного депутата України, члена фракції БПП «Солідарність» Романа Мацоли в межах норми, – у цьому переконалися працівники Полонського територіального центру надання соціальних послуг, випробовуючи новенькі тонометри, придбані за кошти гранту від громадської організації «Інститут солідарності громад».
У минулу п’ятницю народний обранець завітав до терцентру аби особисто вручити придбану за кошти гранту медичну та побутову техніку. Відтепер полонські соціальні працівники зможуть використовувати більше 40 новеньких тонометрів та пральну машинку. Саме покращення умов надання соціальних послуг місцевим мешканцям було метою проекту «Огорнемо теплом домашнім старість», реалізованого спільно терцентром та організацією Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». Загальна вартість проекту складає більше 28 тис.грн., половину з яких було надано в рамках конкурсу мікро-грантів від благодійників.
Тонометри справні, переконались соціальні працівники, з посмішками та жартами, помірявши тиск народному депутату. В свою чергу, Роман Миколайович подякував їм за вкрай непросту роботу, вислухав проблеми та пообіцяв ініціювати підвищення рівня їх соціального захисту.
Крім того, перебуваючи на Полонщині, Роман Мацола провів особистий прийом виборців, ознайомився та взяв для вирішення цілий ряд звернень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього