Польський сенатор відвідав Славуту
В місто Славута на чолі представницької делегації разом з консулом Польщі у Вінниці Кшиштофом Росінскім завітав сенатор Польщі Станіслав Гогач.Польський сенатор відвідав Славуту
В місто Славута на чолі представницької делегації разом з консулом Польщі у Вінниці Кшиштофом Росінскім завітав сенатор Польщі Станіслав Гогач.

Під час зустрічі у каплиці Богородиці пан сенатор Станіслав Гогач поспілкувався зі славутчанами. Слова сердечної вдячності лунали від славутських поляків. Бо неможливо наказати серцю забути, що ти поляк і ця увага простих людей та дітей з Польщі, які пожертвували допомогу для українських поляків, є дуже зворушливою. Люди розповідали про своє життя, піднімали питання, які є життєво необхідними для розвитку польської культури та мови.

Маленька дівчинка Опанасюк Кароліна розповіла на польській мові вірш про дві мами: Польщу та Україну, які живуть в серці кожного поляка в Україні і їх неможливо розділити. Польська держава щороку більше дбає про культурний та мовний розвиток поляків в Україні, однак вирішити всі питання можливо лише з часом.

Як повідомляє \”Славута NEWS\”, голова відділення спілки поляків в Славуті пані Марія Ковальчук подякувала шанованим гостям за допомогу та відвідування польської громади і подарувала диски з фільмом, який зробила Славутська польська громада про героїв Січневого повстання, які загинули у лісі під селом Миньківці. Візит сенатора висвітлювало польське телебачення Polonia.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього