Польськьке консульство розпочало видачу шопінг-віз для хмельничанМешканці Хмельницької, Чернівецької, Житомирської та Вінницької областей можуть отримати візи до Польщі з метою закупівельного туризмуПольськьке консульство розпочало видачу шопінг-віз для хмельничанМешканці Хмельницької, Чернівецької, Житомирської та Вінницької областей можуть отримати візи до Польщі з метою закупівельного туризму.
Перша така віза є короткостроковою з одним в\’їздом і видається на 7 днів. Для її отримання необхідно подати анкету, фото, паспорт і клопотання у консульство. Формуляр клопотання видається в консульстві чи пункті прийому анкети безкоштовно.

Пункт прийому візових анкет у Хмельницькому працює за адресою: вулиця Проскурівського підпілля, 46. Розклад роботи: щодня, крім вихідних, з 8.30 до 15.30.

Підставою до отримання багаторазової річної візи в рамках закупівельного туризму в Польщі буде подання оригіналу іменного товарного чека (рахунки, фактури), що підтверджують здійснення покупки на території Польщі в період дії попередньої візи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього