Полтавчанина, який до смерті побив хмельницького "валютника", засудили на 13 років
В суді доведено вину 27-річного жителя Полтавської області у розбійному нападі.Полтавчанина, який до смерті побив хмельницького "валютника", засудили на 13 років
Державним обвинуваченням, яке підтримували працівники Хмельницької місцевої прокуратури, в суді доведено вину 27-річного жителя Полтавської області у розбійному нападі на «валютника» з м.Хмельницького.
За інформацією керівника місцевої прокуратури Валерія Заяца, у жовтні 2013 року зловмисник вирішив заробити на життя за рахунок потерпілого, оскільки знав, що той займається обміном валюти на місцевому ринку та повертатиметься додому з грішми.
Розбійник дочекався ввечері свою жертву біля зупинки громадського транспорту, підійшов ззаду та наніс йому декілька сильних ударів по голові. Скориставшись втратою свідомості потерпілого, злочинець забрав у нього сумку, в якій була національна та іноземна валюта, золоті речі, документи, а всього на суму понад 50 тис. грн., і втік з місця злочину.
Від отриманих травм «валютник» через тиждень помер у лікарні.
Як встановлено під час судового розгляду кримінального провадження, у липні та лютому 2014 року засуджений вчинив аналогічні злочини в Києві та Вінниці, наслідком одного з таких розбійних нападів теж стала смерть людини. За ці злочини він притягнутий до кримінальної відповідальності місцевими судами, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Колегія суддів Хмельницького міськрайонного суду визнала його винуватим у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч.2 ст. 121 КК України), та розбію, спрямованого на заволодіння майном, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 187 КК України). Врахувавши всі обставини справи, шляхом часткового складання покарання за вироками судів, винуватого засуджено до 13 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла. Крім того, на користь родичів потерпілого із засудженого стягнуто понад 270 тис грн. матеріальної і моральної шкоди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього