Політична сила «За конкретні справи» оригінально відзначила день  Прапора України на Хмельниччині.
Державний прапор – честь та гордість кожного українця. Саме так вважають представники команди «За конкретні справи» – нової політичної сили, що народилася на Хмельниччині.Політична сила «За конкретні справи» оригінально відзначила день  Прапора України на Хмельниччині.
Державний прапор – честь та гордість кожного українця. Саме так вважають представники команди «За конкретні справи» – нової політичної сили, що народилася на Хмельниччині.

В День Державного Прапора України партія «За конкретні справи», лідером якої є народний депутат України Олександр Герега, влаштувала патріотичний захід жителям Хмельницького та області, в самому центрі міста за адресою вул.Кам`янецька, 12.
Видовищною подією заходу став урочистий проїзд байкерів з державними прапорами вулицями стародавнього міста Проскурів та подальше відвідування свята. У всіх присутніх була можливість долучитися до події, пофотографуватися на фоні жовто-блакитного стягу, сучасних козаків (байкерів) та залізних коней.

Політична сила «За конкретні справи» оригінально відзначила день  Прапора України на Хмельниччині.

Серед численних гостей свята був присутній один із лідерів партії «За конкретні справи», народний депутат України Андрій Шинькович. Він наголосив на необхідності єднання в такий непростий для України час під прапорами України задля миру та спокою, задля єдиної та сильної держави.

Політична сила «За конкретні справи» оригінально відзначила день  Прапора України на Хмельниччині.

Урочистим дійством всього заходу стала символічна передача від команди «За конкретні справи» прапорів України громаді Хмельниччини, а саме – 599 шт.
було вручено представникам районів хмельницької області, які вже найближчим часом будуть передані в кожну сільську раду Хмельниччини. Підсумковим акордом став влаштований авто-мото пробіг з державними прапорами з місця подій, який вирушив у всі райони Хмельничиини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього