Поляки взяли участь у святкуванні дня народження Кам'янця-Подільського
Керівництво області зустрілося з делегацією Куявсько-Поморського воєводства Республіки ПольщаПоляки взяли участь у святкуванні дня народження Кам'янця-Подільського
Керівництво області зустрілося з делегацією Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща

Заступник голови обласної державної адміністрації В.Кальніченко зустрівся з делегацією Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща на чолі з віце-маршалеком воєводства Славоміром Копищем.

У ході зустрічі представлено економічний та інвестиційний потенціал Хмельницької області, окреслено напрями подальшої співпраці у рамках Угоди про міжнародне співробітництво між Хмельницькою областю, Україна та Куявсько-Поморським воєводством, Республіка Польща.
Зокрема, наголошувалося на перспективах розширення співробітництва у сфері інвестування, залучення Хмельницької області до спільної участі у програмах Європейського Союзу.

У рамках візиту іноземці поспілкувалися з представниками Хмельницького обласного осередку спілки поляків України, а також взяли участь у святкуванні Дня міста Кам’янець-Подільського.

Поляки взяли участь у святкуванні дня народження Кам'янця-ПодільськогоПоляки взяли участь у святкуванні дня народження Кам'янця-Подільського

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього