Поляки заграли гуцульських хітів на овочевих інструментах
Українські пісні з польським акцентом. Хіти галицького гурту «ПЕРКАлаба» переспівали польські музикиПоляки заграли гуцульських хітів на овочевих інструментах
Українські пісні з польським акцентом. Хіти галицького гурту «ПЕРКАлаба» переспівали польські музики. Їм так припала до душі творчість наших гуцулів, що й назву собі придумали схожу – «ПАПРІКАлаба». До речі, їхні концерти цікаво не лише слухати, а й дивитися.

До українських пісень додали трішки власної автентики, змінили тональність – і знайомі твори зазвучали по-новому, а музичні інструменти, на яких грає гурт, виросли на грядках. Якщо придивитися уважно, видно, що вони зроблені з моркви, огірка, гарбуза і капусти.

Разом вони 3 роки. Ідея грати на овочах виникла спонтанно. Зазвичай, кажуть “паприкалабівці”, після концерту “інструменти” стають їжею.

Морква, перець, капуста, огірки та кабачки – це ще не повний перелік городини, на якій, можна творити музику. Оригінальні інструменти видають незвичайні нові звуки.

Виготовляти інструменти з городини, прихильники ЕКО музики придумали самі. Музиканти кажуть – таким чином дарують улюбленим пісням нове життя. А ще показали гостям майстер-клас.

Ідея не лише цікава, а й оригінальна. До того ж такі інструменти недорогі, на відміну від професійних. Тож мають усі шанси стати народними.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього